هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی های استاد رائفی پور. زندگی نامه کوتاه استاد رائفی پور: علی اکبر رائفی پور متولد 8 اردیبهشت 1363 در شهر مقدس مشهد می باشد. وی یکی از پر طرفدار ترین سخنرانان ایران می باشد. فارغ التحصیل رشته حسابداری است و دروس حوزوی را نیز فراگرفته است. ایشان بنیانگذار موسسه مصاف بوده و هم اکنون مدیر این مجموعه بزرگ می باشد.

سخنرانی های رائفی پور همیشه جزء کاربردی ترین و البته جنجالی ترین سخنرانی های منتشر شده در فضای مجازی می باشد. یکی از فعالیت های پررنگ او و موسسه اش، ایجاد طوفان های توئیتری در مناسبت های ملی مذهبی است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد رائفی پور

دانلود سخنرانی رائفی پور

ظهور به طور ناگهانی اتفاق می افتد

خداوند متعال در آیه 44 سوره انعام می فرماید وقتی آنچه به آنها تذکر داده شده بود را فراموش کردند ما هم ابواب هرچیز را به روی آن ها گشودیم تا آنجا که شادمان و مغرور شدند. سپس به طور ناگهانی همه چیزشان را گرفتیم!
دانلود سخنرانی رائفی پور

تحلیلی بر ترور شهید فخری زاده

ترور دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده مقدمه ای برای تحمیل برجام دوم است، دقیقا مدلی که بین سال 88 تا 92 اجرا شد در حال تکرار است، بالا رفتن قیمت ها، ترور و مذاکره، حواس تان را جمع کنید!
دانلود سخنرانی رائفی پور

اهمیت نگاه تمدنی به عاشورا

زندگی اهل بیت علیهم السلام را باید مثل یک انسان با عمر 250 ساله مورد بررسی قرار داد، اینکه به صورت مقطعی چند آیه یا روایت درباره تاریخ اسلام بخوانیم برای شبهه ایجاد خواهد کرد و مسئله خواهد ساخت.
دانلود سخنرانی رائفی پور

انقلابی یعنی آغوش باز

خیلی از اوقات با جمع های بسیجی یا انقلابی جلسه داریم، از آنها می پرسم شاخصه های انقلابی گری از منظر رهبر انقلاب چیست؟ ساکت می شوند و من را نگاه می کنند، انقلابی یعنی آغوش باز، انقلابی یعنی جذب حداکثری.
دانلود سخنرانی رائفی پور

عاشقان بند ناف

فرض کنید می شود با جنین مصاحبه ای کنیم، به بینی او اشاره می کنیم و می پرسیم فایده این عضو چیست؟ می گوید نمیدانم، فکر می کنم هیچ فایده ای ندارد، او فقط به بند ناف خود عشق می ورزد، اما چرا؟
دانلود سخنرانی رائفی پور

هرچه جلو می رویم، بلا بیشتر می شود!

بشر در عصر غیبت ادعا کرده است می تواند با عقل خود کارهایش را جلو ببرد اما به تدریج در حال پی بردن به اشتباه خود است و به زودی متوجه نیاز شدید بشریت به منجی خواهد شد، در آخرالزمان هرچه جلو میرویم بلا بیشتر می شود!
دانلود سخنرانی رائفی پور

چرا رهبری با گرانی بنزین موافقت کرد؟

داستان موافقت رهبر انقلاب با سران سه قوه در مسئله گرانی بنزین چه بود؟ یک شورا متشکل از 3 عضو قوه قضائیه 4 عضو مجلس و 8 عضو دولت از طرف رهبری مسئول رسیدگی به مسئله اقتصاده شده اند.
1 2 3