هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی استاد ناصری

دانلود سخنرانی استاد ناصری

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی آیت الله ناصری زندگی نامه کوتاه: چهارده سالش بود که دروس مقدمات حوزه را تمام کرد. پس از گذشت دو سال مادر ایشان فوت کرد. یک سال بعد از فوت مادر، پدر به همراه سایر اعضای خانواده به ایران برگشت. و وی را به امام علی علیه السلام سپرد. وی با همتی بلند در تحصیل و تهذیب به راه خود ادامه داد. و از محضر اساتیدی چون حاج عبدالزهرا گرعاوی، حاج شیخ محمد کوفی و آیات عظام میرزا هاشم عاملی، سید عبدالهادی شیرازی، امام خمینی، سید محمود شاهرودی، سید ابولقاسم خویی (رحمهم الله) کسب فیض کرد. در عرفان نیز از محضر اساتیدی همچون آیات عظام سید محمد رضوی کشمیری، سید جمال الدین گلپایگانی، شیخ عباس قوچانی (وصی مرحوم علامه قاضی) و نیز سید هاشم حداد به سیر الی الله مشغول بود.

آیت الله ناصری پس از سالها تحصیل در نجف به امر استاد خویش، مرحوم آیت الله کشمیری به ایران برگشت. و در دولت آباد اصفهان به پرورش افراد پر استعداد پرداخت. تدریس فقه و اصول، تفسیر و اقامه نماز جماعت و پاسخ گویی به نیاز های مختلف مردم از دیگر فعالیت های این عالم وارسته بود.

از خصوصیات مشهور ایشان، علاقه شدید نسبت به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است. در اکثر مجالس سخنرانی، ایشان سعی می کند دلها را به سوی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف سوق دهد. و بیشتر اوقات با نام بردن و یاد کردن آن حضرت بغض و اشک همراه سخنان ایشان می شود.

این صفحه به طور اختصای برای دانلود سخنرانی های آیت الله ناصری حفظه الله ایجاد شده است. و رفته رفته کامل می شود.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد ناصری

دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

روزه رمضان، سه قسم است

عمده اعمال ماه رمضان روزه داری است، خداوند می فرماید من مزد کسی هستم که روزه می گیرد، اما چه روزه ای؟ سه نوع روزه داریم، عام، خاص، خاص الخاص، روزه ای که در روایات آمده کدام است؟
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

رفاقت با خدا آسان است

خدا خوب رفیقی است. هرکه خدا را برای رفاقت انتخاب کند هم دنیا دارد هم آخرت. حالا اگر ناصری نتوانسته، شما می توانید، رفاقت با خدا آسان است.
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

هر انسانی سه پرونده دارد

هرکسی که اولاد آدم باشد در دنیا خداوند برای او سه پرونده ایجاد می کند. پرونده ای برای کارهای خوب و پرونده ای برای کارهای بد. اما موضوع پرونده سوم چیست؟
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

ندای ملائکه در ماه رجب

از نبی اکرم صلی الله علیه و آله روایتی است که میفرماید در ماه رجب هرشب ملکی به آسمان اول می آید و فریاد می زند طوبی للذاکرین، طوبی للطائعین ...
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

دو تقسیم بندی در مورد عبادت

امیرالمومنین علیه السلام در مناجاتی خطاب به خداوند متعال می فرماید: تو را به خاطر ترس از جهنم ات یا طمع به بهشتت عبادت نکردم بلکه تو را سزاوار عبادت یافتم.
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

صورت اِسکلتی ها

یک موقع شخصی را می کشند،، دیه اش را می دهند، خاکش می کنند، می رود و تمام می شود، اما یک موقع آبرویش را می برند، این ترور شخصیت است، هرروز می میرد و زنده می شود. حق الناس خیلی مشکل است آقا.
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

انگشت آتشین پیرمرد یهودی

پیرمرد یهودی گفت بدن من داغ است و بدن تو خنک است، بیا بغلت کنم تا اندکی جگرم حال بیاید، گفتم نمی شود، گفت لا اقل بگذار دستم را به سینه ات بگذارم، گفتم نه، گفت نوک انگشتم را بگذارم، گفتم باشه، چاره ای نیست.
1 2 3