هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

دانلود سخنرانی استاد حیدری کاشانی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد حیدری کاشانی. زندگی نامه کوتاه: محمد باقر حیدری کاشانی در سال 1354 در شهر راوند کاشان متولد شد. شروع علم آموزش ایشان با شاگردی پدرش بود. پدر ایشان شیخ علی حیدری کاشانی بود که از شاگردان آیت الله العظمی بروجردی (ره) و حضرت امام خمینی (ره) بود.

ایشان از اساتیدی همچون آیات عظام: بهجت، مصباح یزدی، فاضل لنکرانی، مشکینی، مکارم شیرازی، میرباقری بهره جسته است. پژوهش و نگارش کتاب از دیگر فعالیت های ایشان است و از آثار ایشان می توان به سلوک مهدوی‌، خانواده و تربیت مهدوی، بازار و فرهنگ انتظار‌، برکت‌یابی شغلی‌، آینه در آینه جلال در جمال اشاره کرد.

ایشان در سال 1384 کانون مهدویت طلیعه ظهور را تاسیس کرد. این کانون به طور تخصصی در حوزه مهدویت در ایران و سایر نقاط جهان فعالیت می کند. این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد حیدری کاشانی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد حیدری کاشانی

سخنرانی مذهبی کوتاه

پرهیز، گریز و ستیز

مرحوم شهید مطهری نظرشان این بود که معنای تقوا پرهیزکاری نیست بلکه تقوی سه مرحله دارد که مرحله اول آن تقوای پرهیز است و دو مرحله دیگر آن گریز و ستیز است. اما این مراحل چگونه حاصل می شود؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

وقت خواب به چه فکر می کنی؟

در سوره شعرا در وصف قیامت آمده است روزی که هیچ مال و فرزندی سود نمی دهد، مگر کسی که با قلبی سالم ( از عقاید و اخلاق فاسده ) به نزد خداوند بیاید.
سخنرانی مذهبی کوتاه

7 فراز کلیدی دعای عهد

امام صادق علیه السلام در فضیلت دعای عهد می فرماید هر کلمه از این دعا هزار معصیت را پاک می کند و بجای آن هزار ثواب ثبت می کند، اما محتوای این دعا چیست که این چنین عظمت پیدا کرده است؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

کربلا دانشگاه عبرت است

امام صادق علیه السلام میفرمایند: وقتی امام زمان روحی فداه ظهور میکنند کسانی از ولایتش خارج می شوند که گمان می رفت بهترین یاران او باشند و کسانی به ولایتش وارد می شوند که آئینی مثل ماه و خورشید پرستان دارند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

مناجات، معیشت، معاشرت، لذت

امام رضا علیه السلام در حدیثی بسیار کاربردی می فرمایند: تلاش کنید که زمانتان را در هر شبانه روز به چهار قسمت تقسیم کنید. مناجات، معیشت، معاشرت، لذت
سخنرانی مذهبی کوتاه

پرتکرار ترین دعای قنوت امام علی(ع)

برای بچه شیعه یک گنجینه خیلی با ارزش است که به او بگویند بیشترین دعای قنوت مولایت امیرالمومنین چه بوده است. آیه 74 سوره فرقان بسیار کوتاه است و حفظ کردن آن آسان.
سخنرانی مذهبی کوتاه

آرامش ذاکرانه

یک حدیث فرا طلایی از امام صادق علیه السلام داریم که چهار ذکر قرآنی را برای شرایط مختلف بحرانی زندگی توصیه می کند، با این حدیث می توان به آرامش ذاکرانه در دل بحران ها رسید.
1 2 3