هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

دانلود سخنرانی استاد حیدری کاشانی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد حیدری کاشانی. زندگی نامه کوتاه: محمد باقر حیدری کاشانی در سال 1354 در شهر راوند کاشان متولد شد. شروع علم آموزش ایشان با شاگردی پدرش بود. پدر ایشان شیخ علی حیدری کاشانی بود که از شاگردان آیت الله العظمی بروجردی (ره) و حضرت امام خمینی (ره) بود.

ایشان از اساتیدی همچون آیات عظام: بهجت، مصباح یزدی، فاضل لنکرانی، مشکینی، مکارم شیرازی، میرباقری بهره جسته است. پژوهش و نگارش کتاب از دیگر فعالیت های ایشان است و از آثار ایشان می توان به سلوک مهدوی‌، خانواده و تربیت مهدوی، بازار و فرهنگ انتظار‌، برکت‌یابی شغلی‌، آینه در آینه جلال در جمال اشاره کرد.

ایشان در سال 1384 کانون مهدویت طلیعه ظهور را تاسیس کرد. این کانون به طور تخصصی در حوزه مهدویت در ایران و سایر نقاط جهان فعالیت می کند. این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد حیدری کاشانی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد حیدری کاشانی

دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

آیا علم کیمیا حقیقت دارد؟

فضه خادم حضرت زهرا سلام الله علیها از امیرالمؤمنین علیه السلام پرسید شما کیمیا می دانید؟ حضرت به حسنین اشاره کردند و فرمودند: اطفال خانه اهل بیت علیهم السلام هم کیمیا می دانند!
دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

پرهیز، گریز و ستیز

مرحوم شهید مطهری نظرشان این بود که معنای تقوا پرهیزکاری نیست بلکه تقوی سه مرحله دارد که مرحله اول آن تقوای پرهیز است و دو مرحله دیگر آن گریز و ستیز است. اما این مراحل چگونه حاصل می شود؟
دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

وقت خواب به چه فکر می کنی؟

در سوره شعرا در وصف قیامت آمده است روزی که هیچ مال و فرزندی سود نمی دهد، مگر کسی که با قلبی سالم ( از عقاید و اخلاق فاسده ) به نزد خداوند بیاید.
دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

7 فراز کلیدی دعای عهد

امام صادق علیه السلام در فضیلت دعای عهد می فرماید هر کلمه از این دعا هزار معصیت را پاک می کند و بجای آن هزار ثواب ثبت می کند، اما محتوای این دعا چیست که این چنین عظمت پیدا کرده است؟
دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

کربلا دانشگاه عبرت است

امام صادق علیه السلام میفرمایند: وقتی امام زمان روحی فداه ظهور میکنند کسانی از ولایتش خارج می شوند که گمان می رفت بهترین یاران او باشند و کسانی به ولایتش وارد می شوند که آئینی مثل ماه و خورشید پرستان دارند.
دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

مناجات، معیشت، معاشرت، لذت

امام رضا علیه السلام در حدیثی بسیار کاربردی می فرمایند: تلاش کنید که زمانتان را در هر شبانه روز به چهار قسمت تقسیم کنید. مناجات، معیشت، معاشرت، لذت
دانلود سخنرانی حیدری کاشانی

پرتکرار ترین دعای قنوت امام علی(ع)

برای بچه شیعه یک گنجینه خیلی با ارزش است که به او بگویند بیشترین دعای قنوت مولایت امیرالمومنین چه بوده است. آیه 74 سوره فرقان بسیار کوتاه است و حفظ کردن آن آسان.
1 2 3