هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی استاد رفیعی

دانلود سخنرانی استاد رفیعی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی های استاد رفیعی. زندگی نامه کوتاه: ناصر رفیعی محمدی متولد 1344 در شهر قم است. در جریان انقلاب اسلامی او به اقتضای سن خود در جنبش های دانش آموزی، پخش اعلامیه و تظاهرات شرکت داشت.

از جمله اساتید ایشان می توان به آیات عظام: فاضل لنکرانی، مظاهری، صالحی مازندرانی، معرفت، استادی، جوادی آملی و سبحانی را نام برد.

ایشان دارای مدرک دکترا در رشته علوم قرآن و حدیث از دانشگاه تهران است. وی یکی از پرطرفدار ترین سخنرانان تلویزیون و اماکن مقدس در ایران است. این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی های دکتر ناصر رفیعی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد رفیعی

سخنرانی مذهبی کوتاه

زنگ در بهشت ذکر یاعلی است

مرحوم علامه طباطبایی در کتاب المیزان روایتی نقل می کند که بهشت هشت در دارد. پنج درب آن مخصوص شیعیان امیرالمؤمنین است و یکی از آنها برای کسانی است که لا اله الا الله گفته اند و دلشان از بغض امیرالمؤمنین خالی است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

عنایت امام هادی(ع) به یک مسیحی

محبت اهل بیت علیهم السلام مراتب مختلفی دارد، آیا مرتبه پایین محبت یعنی محبت صرف و بدون ولایت هم فایده ای دارد؟ داستان عنایت امام هادی علیه السلام به مرد مسیحی پاسخ این پرسش را می دهد.
Rafiei-32

هم قبرش مخفی بود هم قدرش

رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم در حالی که دست فاطمه را گرفته بودند از خانه خارج شدند و شروع به گفتگو درباره منزلت فاطمه سلام الله علیها کرد. چرا پیامبر اینگونه در وسط کوچه و در مقابل انظار عمومی چنین کرد؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

شش چیزی که خدا دوست می دارد

خداوند دو قدم، دو جرعه و دو قطره را دوست دارد. اما این شش مورد چیست؟ امام سجاد علیه السلام در روایتی این شش مورد را بیان می فرمایند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

آرزوی سلامتی برای ماه رمضان

رسول خدا صلی الله علیه و آله در دعایی سه سلامتی را در مورد رمضان درخواست می کنند، اولی سلامتی ما برای رمضان، دومی سلامتی رمضان برای ما و سومی سلامتی رمضان از ما.
سخنرانی مذهبی کوتاه

3 ویژگی تضمین کننده سایه قیامت

رسول خدا صلی الله علیه و آلیه در روایتی می فرمایند: سه ویژگی باعث می شود که انسان در قیامت زیر سایه رحمت الهی قرار بگیرد و با سرعت به سوی بهشت برود و از دیگران سبقت بگیرد، اما آن سه ویژگی چیست؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

هفت قدم تا رهایی از گناه

امام حسین علیه السلام در روایتی هفت مورد را ذکر می کند که اگر کسی آنها را فراموش نکند هیچگاه مرتکب گناه نمی شود.
1 2 3