هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی فرحزاد

دانلود سخنرانی استاد فرحزاد

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد. زندگی نامه کوتاه: حبیب الله فرحزاد متولد 1335 در سمنان است. وی در سال 1348 وارد حوزه علمیه شد. از مهم ترین اساتید ایشان می توان آیت الله بهاء الدینی، آیت الله بهجت، آیت الله مکارم شیرازی، و آیت الله مرعشی نجفی را نام برد. از جمله تالیفات ایشان می توان به سیره پیامبر: محبت و رحمت و سیره پیامبر: محبت زنان و کودکان اشاره کرد. او هم اکنون از معروف ترین واعظان حوزه علمیه می باشد. و با شبکه های گوناگون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همکاری می کند. جلسات درس اخلاق ایشان یکی از دلنشین ترین جلسات اخلاق در قم است.

این صفحه به صورت اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد فرحزاد ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد فرحزاد

سخنرانی فرحزاد

چرا حضرت ابراهیم خلیل الله شد؟

خلیل الله بودن مقام کمی نیست، معنایش این است خدا بگوید فلانی رفیق من است! چه چیزی از این بالاتر؟ اما چرا حضرت ابراهیم خلیل الله شد؟ امام هادی علیه السلام در روایتی از علت این ماجرا پرده بر می دارد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

چرا امام علی (ع) در کعبه متولد شد؟

جرج جرداق مسیحی به ایران آمده بود و با علمای قم دیداری داشت، پرسید به نظر شما چرا امام علی علیه السلام در کعبه به دنیا آمده است، هرکس جوابی داد، اما او گفت هیچکدام حرفی که در دل من است را نزدید، گفتند نظر تو چیست؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

جهنمی اما ضد آتش!

یک صفت خوب است که هرکس داشته باشد حتی اگر کافر جهنمی باشد آتش جهنم روی بدنش اثر نخواهد کرد و او را نمی سوزاند، اما آن صفت چیست؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

سهم شیطان از مهربانی پیامبر (ص)

پیامبر ما را رسانه های دشمن به ظلم فردی خشن جلوه می دهند، اما رحمة للعالمین یعنی اولین و آخرین از مهربانی حضرت محمد صلی الله علیه و آله بهره می برند، حتی شیطان!
سخنرانی مذهبی کوتاه

کلید آرامش در بحران ها

امروز که شاهد بحران کرونا هستیم باید بیشتر به آیه سوره 62 یونس توجه کنیم، خداوند می فرماید: آگاه باشید، که دوستان خداوند هیچ ترسی (از حوادث آینده) و هیچ حسرت و اندوهی (از وقایع گذشته) در دل آنان نیست.