هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

سخنرانی مذهبی همیشه یکی از محبوب ترین محتوا های فضای مجازی برای ایرانیان بوده و هست. مخصوصا اگر کوتاه و حکیمانه باشد. این صفحه جهت دانلود سخنرانی ایجاد شده است.

امیرالمومنین علی علیه السلام می فرمایند: حکمت گمشده مومن است. پس آن را دریابید اگر چه از اهل نفاق باشد.

ویژگی برتر گوش دادن به سخن حکمت آمیز نسبت به مطالعه آن در کتاب ها آن است که امیر کلام در روایتی فرموده اند. یکی از اصحاب امام بر ایشان وارد شد. امام علیه السلام به او فرمودند: مرا موعظه کن! آن مرد تعجب کرد و گفت من!؟ شما را موعظه کنم!؟ شما که موعظه نمی خواهید! امام علیه السلام پاسخ دادند در شنیدن اثری هست که در دانستن نیست.

در اینجا صدها سخنرانی دقیقا هفت دقیقه ای برای شما مخاطبین عزیز آماده شده. امیدواریم از دانلود سخنرانی ها و گوش دادن به آنها لذت ببرید. یاعلی مدد ✋

آخرین سخنرانی های ویدئویی

آخرین سخنرانی ها

Danesh-4

رفتار اهل بیت (ع) با دشمنان درجه یک

اگر تاریخ را درباره مروان ابن حکم بخوانید می فهمید باید مثل حرمله وقتی نامش را می شنوید رگ های گردن تان از شدت عصبانیت متورم بشود! اما می دانید اهل بیت علیهم السلام با او چگونه برخورد کردند؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

شب قدر، قلب ماه رمضان

رسول خدا (ص) فرمودند خداوند هرچه را آفرید برای آن سروری قرار داد، هفته را آفرید و جمعه را سرور آن قرار داد ماه های دوازده گانه را آفرید و رمضان را سرور آنها قرار داد و شب قدر را سرور و قلب رمضان قرار داد.
دانلود سخنرانی رفیعی

دلایل جدایی بهشتیان از جهنمیان

در آیه 14 سوره حدید آمده است هنگام قیامت جهنمی ها از اهالی بهشت سوال می کنند مگر در دنیا ما با هم نبودیم، چه شد که اکنون از یکدیگر جدا شدیم؟ بهشتی ها پنج دلیل را ذکر می کنند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

همه در حال مسافرت هستیم

بر اساس آیه 6 سوره مبارکه انشقاق انسان در این دنیا مسافر است و مقصد او لقاء الله. در این مسیر سختی ها و مشکلات زیادی وجود خواهد داشت. اگر سختی ها را تحمل کنیم رسیدن به مقصد بسیار شیرین خواهد بود.
دانلود سخنرانی آیت الله ناصری

روزه رمضان، سه قسم است

عمده اعمال ماه رمضان روزه داری است، خداوند می فرماید من مزد کسی هستم که روزه می گیرد، اما چه روزه ای؟ سه نوع روزه داریم، عام، خاص، خاص الخاص، روزه ای که در روایات آمده کدام است؟
دانلود سخنرانی شهاب مرادی

حاج قاسم باشید!

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تمام خصوصیت های یک اسطوره و یک اسوه برای نسل ما و نسل های آینده را دارا بود، مهربان بود، اهل عمل بود، متواضع بود و نیرو هایش حاضر بودند برایش جان بدهند.
دانلود سخنرانی قاسمیان

قرآن را به جان خود تلقین کنید

امیرالمؤمنین علیه السلام در نهج البلاغه می فرمایند یکی از ویژگی های مؤمنین این است که شب هنگام بلند می شوند و با تلاوت قرآن خود را غمگین می کنند و درد های خود را با قرآن درمان می کنند، این یعنی تلقین کردن قرآن.
1 2 3 60