هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

سخنرانی مذهبی همیشه یکی از محبوب ترین محتوا های فضای مجازی برای ایرانیان بوده و هست. مخصوصا اگر کوتاه و حکیمانه باشد. این صفحه جهت دانلود سخنرانی ایجاد شده است.

امیرالمومنین علی علیه السلام می فرمایند: حکمت گمشده مومن است. پس آن را دریابید اگر چه از اهل نفاق باشد.

ویژگی برتر گوش دادن به سخن حکمت آمیز نسبت به مطالعه آن در کتاب ها آن است که امیر کلام در روایتی فرموده اند. یکی از اصحاب امام بر ایشان وارد شد. امام علیه السلام به او فرمودند: مرا موعظه کن! آن مرد تعجب کرد و گفت من!؟ شما را موعظه کنم!؟ شما که موعظه نمی خواهید! امام علیه السلام پاسخ دادند در شنیدن اثری هست که در دانستن نیست.

در اینجا صدها سخنرانی دقیقا هفت دقیقه ای برای شما مخاطبین عزیز آماده شده. امیدواریم از دانلود سخنرانی ها و گوش دادن به آنها لذت ببرید. یاعلی مدد ✋

آخرین سخنرانی های ویدئویی

آخرین سخنرانی ها

دانلود سخنرانی رفیعی

عنایت امام هادی(ع) به یک مسیحی

محبت اهل بیت علیهم السلام مراتب مختلفی دارد، آیا مرتبه پایین محبت یعنی محبت صرف و بدون ولایت هم فایده ای دارد؟ داستان عنایت امام هادی علیه السلام به مرد مسیحی پاسخ این پرسش را می دهد.
Raefipoor-42

برادر شهیدی که جاسوس بود!

اینکه کسی به جرم جاسوسی دستگیر شود و جرمش ثابت بشود اما اعدام نشود فاجعه است. این یعنی حاشیه امن برای جواسیس. سرویس ها به نیرو های خود می گویند بروید اگر هم دستگیر شدید مبادله می شوید نه اعدام.
دانلود سخنرانی علوی تهرانی

فرمول استجابت دعا

ادعونی استجب لکم، دعا کنید، اجابت می کنم، ان الله لا یخلف المیعاد، براستی خدا خلف وعده نمی کند، پس چرا دعا های ما اجابت نمی شود؟ چونکه فرمول استجابت دعا را نمی دانیم!
Kashani-39

هنوز هم استثناء هستیم

علامه حلّی در مقدمه کتاب منهاج الکرامة درباره سلطان مقول ها می گوید خداوند سایه ات را تا قیامت مستدام بدارد! مگر چه کرده بود؟ شیعه شده بود و فقط دو قانون به نفع شیعیان تصویب کرده بود. وضعیت فعلی برای علامه حلّی ها رؤیا بود.
سخنرانی مذهبی کوتاه

نامش قاسم و کارش تقسیم کردن بود

وقتی همه ما در خواب ناز بودیم حاج قاسم شهید شد! مراقب من و شما بود، اصلا اسمش قاسم بود، تقسیم می کرد، می گفت بی خوابی ها برای من، تو راحت بخواب!
دانلود سخنرانی آقاتهرانی

هرچه دلت می خواهد گناه کن!

آمد محضر امام حسن مجتبی علیه السلام و گفت: هرکار می کنم نمی توانم گناه را ترک کنم، حضرت در پاسخ شرایطی را شمردند که در آنها گناه کردن هیچ اشکالی ندارد و به او گفتند با این شرایط هرچه دلت می خواهد کن!
سخنرانی مذهبی کوتاه

حضرت زهرا(س)؛ بانوی انقلابی

ابن ابی قحافه روی منبر پیامبر(ص) است، مهاجرین و انصار برای بیعت او جمع شدند، تنها یک مخالف مقابلش می ایستد و علنا دعوت به قیام بر علیه او می کند. صدیقه طاهره یک بانوی انقلابی بود و به تعبیری تنها مرد مدینه بود.
1 2 3 60