هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی حافظی نسب

دانلود سخنرانی حافظی نسب

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد حافظی نسب

Hafezi-13

حواست به بالا سرت باشه

خیلی عجیبه یک نفر هیئتی باشد. دهه محرم ها مجلس امام حسین علیه السلام برود. اما در این جلسات از امامش بپرسد چرا این بلاها سر من آمده است؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

دنبال طول عمر نباش!

همه بزرگانی که به مقامات عالیه رسیدند، یک ویژگی مشترک داشتند، آنهم توجه به عرض زندگی بجای طول آن بوده است، اصلا مگر طول عمر بدون معارف بلند مثل شناخت امام علیه السلام بدرد میخورد؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

انتظار یعنی منتظر نبودن

در فتنه های آخرالزمان منتظر نباشید که دیگران بیایند برنامه ریزی کنند و ما را نجات دهند. کسانی به درد امام زمان (عج) می خورند که اهل برنامه ریزی و کار تشکیلاتی هستند. اهل انگیزه دادن و ایجاد دغدغه جمعی هستند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

عالم غیب و شهود

آمد خدمت امام (ع) که آقا معیشت تنگی دارم، حضرت گفتند چرا اینقدر کم استغفار میکنی؟ رفت و بعد مدتی برگشت، مشکل حل نشد، امام فرمود چند گناه سنگین داری که با این استغفار ها حل نمی شود، استغفاری که برایت در کاغذ نوشتم تکرار کن.
سخنرانی مذهبی کوتاه

غدیر یعنی نا امیدیِ دشمن

خروجی نهایی غدیر اذعان به ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام نیست، خروجی نهایی غدیر عمل به مقتضای ولایت ائمه علیهم السلام است تا جایی که امید دشمن نا امید بشود و دیگر چشم طمع نداشته باشد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

امام (ع) بازی را بهم نمی زند

ما رسولان خود را با دلایل روشن فرستادیم، و با آنها کتاب (آسمانی) و میزان (وسیله شناسایی حقّ از باطل) نازل کردیم تا مردم قیام به عدالت کنند. سوره حدید آیه 25 دقت کنید، می گوید مردم قیام کنند!
سخنرانی مذهبی کوتاه

خدایا، چرا من!؟

خداوند متعال در آیه دوم سوره عنکبوت می فرماید: آیا مردم گمان کردند همین که بگویند: «ایمان آوردیم» ، به حال خود رها می شوند و آزمایش نخواهند شد؟!
1 2