هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی قاسمیان

دانلود سخنرانی استاد قاسمیان

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد قاسمیان. زندگی نامه کوتاه: غلامرضا قاسمیان متولد 1351 در شهر تهران است. ایشان علاوه بر تحصیلات حوزوی دارای مدرک دکترای فلسفه از دانشگاه قم و کارشناسی عمران دانشگاه شریف هستند. همچنین استادی دانشگاه شریف، امیرکبیر و علم و صنعت نیز بخشی از کارنامه علمی ایشان است.

این مفسر قرآن مدیر و موسس مدرسه علمیه مشکات در تهران است. به دلیل آشنایی ایشان با فضای دانشگاه سخنرانی های ایشان یکی از پرطرفدار ترین سخنرانی ها در میان دانشجویان ایران است. وی بر خلاف سخنرانان دیگر در پایان منبر خود روضه را به سبک آواز سنتی می خواند که همین امر سبب شهرت بیشتر او شده است. (انصافا هم صداش خوبه) این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد قاسمیان ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد قاسمیان

Qasemian-29

تهذیب در امور روزمره رخ می دهد

گاهی سوال می کنند که ما برای تهذیب نفس چه کنیم؟ می گوئیم با همسرت خوش رفتار باش. می گویند نه از اینها، سجده و نماز شب را بگو! حواسمان نیست که اکثر مسائل تهذیبی همان امور روزمره است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

وقتی هم خدا فریبت می دهد هم شیطان

در قرآن آمده است عده ای هستند که امر به منکر و نهی از معروف می کنند. مفسرین می گویند این عده واقعا فکر می کنند امر به معروف و نهی از منکر می کنند اما فریب خورده اند. اما فریب چه کسی را؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

قرآن را به جان خود تلقین کنید

امیرالمؤمنین علیه السلام در نهج البلاغه می فرمایند یکی از ویژگی های مؤمنین این است که شب هنگام بلند می شوند و با تلاوت قرآن خود را غمگین می کنند و درد های خود را با قرآن درمان می کنند، این یعنی تلقین کردن قرآن.
سخنرانی مذهبی کوتاه

رابطه سحر خیزی و رزق و روزی

نذر کرد که اگر جای پارک پیدا کنم 5 تومان صدقه می دهم، همان لحظه یک ماشین از پارک بیرون آمد، گفت خدایا نمیخواد، پیدا شد، بعضی ها فکر می کنند اتفاقات حتما باید خیلی عجیب باشد تا کار خدا باشد، این غلط است!
سخنرانی مذهبی کوتاه

پیامبر(ص) از مردم و در مردم بود

خداوند در سوره توبه می فرماید: همانا رسولی از جنس شما برای (هدایت) شما آمد که فقر،پریشانی،جهل و فلاکت شما بر او سخت می آید و بر (آسایش و نجات) شما بسیار حریص و به مؤمنان رئوف و مهربان است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

برای فرزندان تان وقت بگذارید

امیرالمؤمنین علیه السلام در حالی که حاکم جامعه اسلامی بود و مسئولیت های فراوان داشت برای فرزندش نامه ای طولانی می نویسد، در نامه آمده من خودم با تو قرآن کار کرده ام! رئیس حکومت است اما با فرزندش قرآن کار می کند!
سخنرانی مذهبی کوتاه

سانتریفیوژ الهی

فکر می کنیم انتخاب و اختیار خیلی از چیزها دست ماست، این یک اشتباه بزرگ است، آنچه بیشتر دست ماست پاک بودن یا نبودن است، و خدا میان پاک ها میدان مغناطیسی قرار داده است، از سنت سانتریفیوژ الهی چه میدانید؟
1 2 3 4