هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی ماندگاری

دانلود سخنرانی استاد ماندگاری

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد ماندگاری. زندگی نامه کوتاه: محمد مهدی ماندگاری متولد 1343 در شهر مقدس مشهد است. وی علاوه بر تحصیلات حوزوی دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی می باشد.

بعضی از اساتید ایشان عبارت اند از حضرات آیات فاضل لنکرانی، جواد تبریزی، وحید خراسانی و جوادی آملی.

این سخنران مشهور مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه علم و صنعت و عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا است. ایشان علاوه بر سخنرانی در تلویزیون و اماکن مقدس به روایت سیره شهدا در مناطق جنگی و یادواره ها نیز می پردازد. این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی استاد ماندگاری ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد ماندگاری

سخنرانی مذهبی کوتاه

آزادی از نفس یا از خدا ؟

امام کاظم علیه السلام از کوچه های مدینه گذر می کردند، متوجه شدند از خانه ای صدای ساز و آواز می آید از خدمتکاری که جلوی در ایستاده بود پرسیدند صاحب این خانه بنده است یا آزاد !؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

لعن بی تفاوت ها در زیارت عاشورا

اکثریت مسلمانان هنگام واقعه عاشورا نه در سپاه امام حسین علیه السلام بودند نه در سپاه یزید ملعون، به اصطلاح امروز عافیت طلب بودند، در زیارت عاشورا تماشاچی های بی طرف در کنار یزیدیان لعن می شوند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

آفات ترس از مرگ

اصلی ترین ملاک عضویت در سپاه امام حسین علیه السلام نوع نگاه به مرگ بوده است. اگر از مرگ نترسی شیطان نمی تواند با وعده حیات جاودان تو را فریب دهد. طبق آیات قرآن ترس یکی از عوامل اصلی امتحانات الهی است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

شرحی کوتاه بر زیارت اربعین

زیارت اربعین امام حسین علیه السلام اولین بار از امام صادق علیه السلام صادر شده است و امام حسن عسکری علیه السلام آنرا از علائم مومن می شمارد. اولین زائر کربلا در اربعین حسینی جابر ابن عبدالله انصاری بود.
سخنرانی مذهبی کوتاه

راه حل قرآن برای مشکلات اقتصادی

وضعیت امروز کشور یک امتحان بزرگ است، هم برای مردم که فشار تحریم را تحمل می کنند هم برای مسئولین که موظف هستند فشار را کم کنند. وقتی آدرس داریم نباید نا امید بشویم، قرآن دو راه حل برای مشکلات اقتصادی دارد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

چه کسانی دچار خسارت نمی شوند؟

خداوند متعال در سوره مبارکه عصر می فرماید: همه انسان ها در حال خسارت هستند مگر کسانی که چهار ویژگی داشته باشند. آن چهار ویژگی چیست؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

میزبانت را بشناس!

وقتی موسی (ع) فهمید به خاطر حضور یک گناه کار باران نمی بارد دستور داد برای بارش باران از جمع خارج شود. آن شخص به خدا گفت خدایا آبروی مرا نبر من هم قول می دهم دیگر گناه نکنم، باران گرفت.
1 2