هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی شهاب مرادی

دانلود سخنرانی شهاب مرادی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد مرادی. زندگی نامه کوتاه: شهاب مرادی متولد 1350 در تهران است. وی از قدیم الایام فعالیت پررنگی در فضای مجازی داشته است و هم اکنون صفحه اینستگرام وی هم اکنون یکی از پر دنبال کننده ترین صفحات اجتماعی میان روحانیون شیعه است.

ایشان در درس خارج رهبر انقلاب اسلامی شرکت می کند و یکی از کارشناسان ثابت تلویزیون در شبکه های مختلف می باشد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد او حضور در برنامه خندوانه و گفتگوی صمیمی با رامبد جوان است. که باعث محبوبیت بیش از بیش او شده است. این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد شهاب مرادی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد مرادی

سخنرانی مذهبی کوتاه

دست من خورد به آبی که نصیب تو نشد

کربلا کعبه عشق است و من اندر احرام / شد در این قبله عشاق دوتا تقصیرم دست من خورد به آبی که نصیب تو نشد / چشم من داد از آن آب روان تصویرم باید این دیده و این دست کنم قربانی / تا که تکمیل شود حج من و تقدیرم
سخنرانی مذهبی کوتاه

حاج قاسم باشید!

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تمام خصوصیت های یک اسطوره و یک اسوه برای نسل ما و نسل های آینده را دارا بود، مهربان بود، اهل عمل بود، متواضع بود و نیرو هایش حاضر بودند برایش جان بدهند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

عبادت به زیادی نماز و روزه نیست

روایتی هست که می فرماید ثواب ساعتی تفکر از یکسال عبادت بالا تر است، شما یک ساعت تفکر صحیح می کنی، مثلا درباره اینکه چگونه نان حلال در بیاورم تا خرج زن و بچه ام را در بدهم، اگر بجای این تفکر عبادت می کردی، کمتر ثواب می بردی.
سخنرانی مذهبی کوتاه

بازار دینداری را رونق دهید

اگر در تلویزیون گفته شود سی درصد مردم ایران از فلان کارخانه خودروسازی ناراضی هستند. فروش آن کارخانه پایین خواهد آمد. اگر با دیدن یکی دو روزه خوار بگوییم مردم دیگر روزه نمی گیرند بازار دینداری را کساد کرده ایم.
سخنرانی مذهبی کوتاه

عقوبت سخت حیوان آزاری

زنی در بنی اسرائیل میان نمازش متوجه شد در حیاط خانه اش بچه ها دارند پر های خروسی را زنده زنده می کنند و صدای خروس بلند شده است اما نمازش را برای نجات آن خروس بر هم نزد، میدانید عاقبتش چه شد؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

اهمیت اشک در عبادت

امیرالمؤمنین علیه السلام از خانه خارج شدند، یکی از اصحاب را دیدند که سرش پایین است، پرسیدند بیداری؟ سرش را بالا آورد در حالی که صورتش پر از اشک بود، امام فرمودند: اگر اشکت ادامه پیدا کند در قیامت گرفتار نخواهی شد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

مهربانی امام حسن مجتبی (ع)

امام حسن علیه السلام بزغاله کوچکی را دیدند و از زیبایی آن تعریف کردند، فردای آنروز دیدند بزغاله لنگان لنگان راه می رود، گفتند چه شده است؟ کنیزی گفت: من شکستم تا تو را عصبانی کنم. واکنش امام(ع) چه بود؟
1 2 3