هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی استاد مومنی

دانلود سخنرانی استاد مومنی

 

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد مومنی. زندگی نامه کوتاه: حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی متولد 1352 در شهر تهران است. در دوران مدرسه انس خاصی با جلسات اخلاق داشت. و در درس اخلاق علمایی همچون آیت الله عراقچی همدانی، آیت الله شب زنده دار جهرمی، آیت الله مظاهری و آیت الله میانجی شرکت می کرد. وی سال 1365 وارد حوزه علمیه شد. و از محضر اساتیدی همچون آیت الله وحید خراسانی و آیت الله هاشمی شاهرودی بهره برد.

این روزها سخنرانی های استاد مومنی از طرفداران زیادی برخوردار است. وی از بدو جوانی به دلیل علاقه شدیدی که به استاد انصاریان و مرحوم کافی داشته است ملزم به شرکت در جلسات سخنرانی این دو خطیب توانا بوده است. سخنرانی های امروزی ایشان از لحاظ لحن کلام شباهت زیادی به سخنرانی های استاد انصاریان دارد. اما شیوه ورود به بیان مطالب، برداشت از مطالب و روضه سخنرانی های ایشان ابداعی بوده و از مجموعه سخنرانی های مختلف الهام گرفته شده است.

این صفحه به صورت اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد مومنی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد مومنی

سخنرانی مذهبی کوتاه

همه در حال مسافرت هستیم

بر اساس آیه 6 سوره مبارکه انشقاق انسان در این دنیا مسافر است و مقصد او لقاء الله. در این مسیر سختی ها و مشکلات زیادی وجود خواهد داشت. اگر سختی ها را تحمل کنیم رسیدن به مقصد بسیار شیرین خواهد بود.
دانلود سخنرانی مومنی (مؤمنی)

چرا این ماه را رمضان نامیدند؟

اگرچه باید برای درک فیوضات رمضان از ماه رجب و شعبان برنامه ریزی و تلاش کنیم اما با هر حالتی وارد ماه رمضان شویم مورد استقبال خداوند قرار می گیریم، امکان جبران و طی کردن ره صد ساله در یک شب همچنان وجود دارد، اما شرط دارد
دانلود سخنرانی مومنی (مؤمنی)

داستان سفیر روم و سر امام حسین(ع)

سفیر روم به یزید گفت این سر بریده کیست؟ گفت: این سر فرزند دختر پیامبر ماست. گفت به خدا قسم شما باطل هستید و او حق است، چگونه می شود با فرزند دختر پیامبرتان اینگونه رفتار کنید!؟ یزید دستور داد سر او را بزنند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

چرا ده شب عزاداری می کنیم؟

شخصی محضر امام صادق علیه السلام رسید و گفت اگر کسی بمیرد و یا به قتل برسد همان شب برایش عزاداری می کنند و تمام می شود، چرا شما از شب اول محرم عزدارای را شروع می کنید و ادامه می دهید؟
دانلود سخنرانی مومنی (مؤمنی)

یهودی اما ایمن از آتش!

پیامبر (ص) فرمود هرکس خبر دهد علی کجاست، هرچه بخواهد به او خواهم داد، سلمان دوید، گفت یا رسول الله علی آنجاست. پیامبر گفتند چه میخواهی؟ گفت بگذار با علی مشورت کنم. امیرالمومنین فرمود بگو از اسرار معراج برایم بگو.
دانلود سخنرانی مومنی (مؤمنی)

چهار کلید رهایی از بحران های زندگی

این روز ها زیاد می شنویم که می گویند به در بسته خوردم، به بن بست خوردم، متحیر هستم، نمی دانم در زندگی باید چه کنم، اما این بیماری چه کنم چه کنم، منشاء و راه درمانش چیست؟
دانلود سخنرانی مومنی (مؤمنی)

دستور العمل امام رضا (ع) برای محرم

ریان ابن شبیب خدمت امام رضا علیه السلام رسید و از ایشان برای اعمال و آداب محرم راهنمایی خواست، حضرت پنج دستورالعمل دادند.
1 2 3 4