هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی میرزامحمدی

دانلود سخنرانی استاد میرزامحمدی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد میرزامحمدی. زندگی نامه کوتاه: محمد میرزامحمدی متولد 1352 در شهر تهران است. وی کارشناس تاریخ اسلام و نویسنده و صاحب نظر در حوزه مقتل سیدالشهداء است.

ایشان یکی از خطبا و روضه خوان های اصلی بیت رهبری می باشد و موسس و مدیر موسسه حداث الحسین علیه السلام است. این موسسه در حوزه های مختلف از جمله آموزش فن رثا فعالیت می کند. این صفحه به صورت اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد میرزامحمدی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد میرزامحمدی

سخنرانی مذهبی کوتاه

شب قدر، قلب ماه رمضان

رسول خدا (ص) فرمودند خداوند هرچه را آفرید برای آن سروری قرار داد، هفته را آفرید و جمعه را سرور آن قرار داد ماه های دوازده گانه را آفرید و رمضان را سرور آنها قرار داد و شب قدر را سرور و قلب رمضان قرار داد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

حضرت زهرا(س)؛ بانوی انقلابی

ابن ابی قحافه روی منبر پیامبر(ص) است، مهاجرین و انصار برای بیعت او جمع شدند، تنها یک مخالف مقابلش می ایستد و علنا دعوت به قیام بر علیه او می کند. صدیقه طاهره یک بانوی انقلابی بود و به تعبیری تنها مرد مدینه بود.
سخنرانی مذهبی کوتاه

پست تر از اهل سقیفه

ابی عبدالله (ع) در مسیر حرکت به کربلا وقتی به مکه رسیدند با عبدالله ابن عمر ملاقات کردند و به او جمله ای گفتند که نشان می دهد او از اهالی سقیفه هم پست تر بوده است. اما چرا او لایق چنین تعبیری شد؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

فتح قدس، هدف مشترک اهل بیت(ع)

پیامبر صلی الله علیه و آله از مکه ظهور کردند، در مدینه حکومت تشکیل دادند و سپس به سمت شامات حرکت کردند و هدفشان افزایش گستره مرز های اسلامی تا قبله اول مسلمین بود، اما یهود با جنگ و ترور نگذاشتند این هدف محقق شود.
سخنرانی مذهبی کوتاه

وقتی خدا حسین(ع) را معرفی می کند

آمد تا ولادت امام حسین علیه السلام را تبریک بگوید، ناگهان چشمش به لوحی افتاد که جلدی سبز و درخشنده داشت، پرسید این چیست؟ حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند این لوح را خداوند به پدرم هدیه داد. اما در آن لوح چه بود؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

قلب های مبتلای امام(ع)

می آمدند محضر ابی عبدالله، به پهنای صورت اشک می ریختند به طوری که حسین(ع) هم منقلب می شد، حضرت می فرمود چرا گریه می کنید؟ می گفتند به خدا قسم برای خود مان گریه نمی کنیم گریه ما برای محاصره شدن شما است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

السلام علیک یا وارث عیسی روح الله

امام حسین علیه السلام در دوران کودکی اش خطاب به حذیفه که یکی از صحابی بزرگ پیامبر بود فرمودند: به خدا قسم سرکشان بنی امیه برای کشتن من هم پیمان می شوند و رهبر آنها عمر ابن سعد است. عمر سعد هنوز به دنیا نیامده بود.
1 2 3