هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی پناهیان

دانلود سخنرانی پناهیان

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی استاد پناهیان، زندگی نامه کوتاه:

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان متولد 1344 در شهر تهران است. پدرش از روحانیون و مبلغین موفق تهران بوده است. وی از کلاس اول راهنمایی در کنار دروس مدرسه تحصیلات حوزوی را آغاز نمود. از سال 1362 تحصیلات خود را در حوزه علمیه قم ادامه داد. او بعد از اتمام سطح حوزه 12 سال از درس خارج حضرات آیات عظام، وحید خراسانی، جوادی آملی، سید محمد کاظم حائری و همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی بهره برد.

از جمله فعالیت های فرهنگی مدیریتی ایشان می توان به این موارد اشاره کرد. تدریس کتاب های شهید مطهری، عضویت در هیئت علمی مرکز تخصصی تبلیغ، معاونت فرهنگی لشگر 27محمد رسول الله (ص)، معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، معاونت فرهنگی مرکز جهانی علوم اسلامی، تدریس در دانشگاه هنر، مسئولیت نهاد دانشگاه هنر، مشاور ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها.

ایشان اکنون فعالیت خود را در حوزه علمیه متمرکز کرده است. و مدرسه علمیه دارالحکمه در تهران را تاسیس و مدیریت می کند.

این صفحه برای دانلود سخنرانی استاد پناهیان اختصاص یافته است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد پناهیان

Panahian-30

جهاد تبیین جگر می خواهد

جهاد تبیین جگر می خواهد. برخی مطالب بسیار ساده است و تبیین پیچیده ای ندارد اما برخی دوستان انقلابی که اهل تبیین هستند، جرات به زبان آوردن آن را ندارند!
سخنرانی مذهبی کوتاه

معنی دولت کریمه

در دوران حکومت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف افراد از پذیرش مسئولیت وحشت دارند. مسئولین در زمان ظهور افراد قوی و پر ظرفیت هستند که به خود و دیگران ظلم نمی کند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

اگر دلسوز ایران هستی، بسم الله!

دروغ گفتن و تهمت زدن کار سختی نیست. کار جهادی این است که با دست های بسته یعنی با تقوای الهی بتوان برای انتخابات تبلیغات کرد. جبهه حق از این جهت نیازمند تلاش بیشتر برای تبلیغات انتخاباتی است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

رمضان، ماه امام زمان (عج)

ماه مبارک رمضان ماه امام زمان (عج) است. دلایل زیادی برای این مسئله وجود دارد. یکی از مهمترین آنها دعای افتتاح است دعایی مخصوص شبهای رمضان، که مفاهیم مهدوی در آن موج می زند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

آیا ظهور فقط با فراگیری فساد رخ می دهد؟

شاید از قدیم همه ما شنیده باشیم که یکی از علائم ظهور فراگیر شدن فساد در عالم است، اما شخصی از آیت الله بهجت پرسید که آیا فقط با فراگیری فساد ظهور رخ می دهد؟ پاسخ آیت الله بهجت شنیدنی است.
سخنرانی مذهبی کوتاه

دعای پر معنی حضرت زهرا (س)

حضرت زهرا(س) در دعایی می فرماید خداوندا مرا در راهی بکار گیر که به خاطر آن مرا خلق کردی. اینکه انسان برای انتخاب شغل استعداد را مقدم بر علاقه کند واضح است اما استعداد یابی هم به تنهایی هم کافی نیست.
سخنرانی مذهبی کوتاه

مسئولیت و ریسک جهنمی شدن

امام صادق علیه السلام هنگام طواف نگاهی به مفصل انداخت و فرمود چرا اینقدر غمگینی؟ مفضل گفت بنی العباس و امکانات شان را می بینم و غصه می خورم که ای کاش حکومت و امکاناتش دست شما بود.
1 2 3 4