هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی حامد کاشانی

دانلود سخنرانی استاد کاشانی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی حامد کاشانی، معرفی اجمالی: حجت الاسلام والمسلمین حامد کاشانی متولد 5 دی 64 روحانی، پژوهشگر و استاد حوزه های علمیه علی ابن ابی طالب علیه السلام، امام خمینی رحمة الله علیه و مروی و همچنین استاد دانشگاه امام صادق علیه السلام می باشد. حجت الاسلام و المسلمین کاشانی از محققین برجسته و صاحب نظر در حوزه تاریخ اسلام است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت است. حکومت امیرالمؤمنین علیه السلام، نهج البلاغه، ولایت و برائت از جمله معروف ترین موضوعات سخنرانی این استاد تاریخ اسلام است. ایشان در برگزاری مناظره نیز ید طولایی دارد. به طوری که طی سالهای اخیر معمولا یکی از طرف های مناظرات مشهور رسانه ای شده بوده است.

این صفحه به صورت اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد حامد کاشانی ایجاد شده است و رفته رفته تکمیل می شود.

صفحه اختصاصی سخنرانی استاد کاشانی

سخنرانی مذهبی کوتاه

اشبه الناس بالرسول خَلقا و خُلقا

حضرت علی اکبر علیه السلام اشبه الناس بالرسول خَلقا و خُلقا بودند و چون امام حسین علیه السلام حب و بغضش خدایی بود، پسرش را به خاطر چنین مقامی که داشت بیش از اندازه دوست می داشت.
سخنرانی مذهبی کوتاه

خفتگان خسته، منتظران نشسته

پنجاه روز محاسبه کردند، بررسی کردند دیدند کسی از این خانه مراقبت نمی کند، مطمئن شدند کسی نیست، بنی هاشم مرده اند، بعد نوبت هجوم به خانه شد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

امام زمان (عج) ما را دوست دارد

دوید مقابل درب دارالحکومه و پرسید امیرالمومنین کجاست؟ گفتند آقا خواب هستند. فریاد زد ای کسی که خواب هستی، بیدار شو! به خدا قسم به زودی ضربه ای به سرت خواهد خورد که محاسنت با خون خضاب می شود.
سخنرانی مذهبی کوتاه

داستان صلح امام حسن علیه السلام

امام حسن علیه السلام تا آخرین لحظات دست از مبارزه نکشیدند، عبیدالله ابن عباس فرمانده ارشد حکومت خودش را فروخت، بلا تشبیه، زبانم لال، فکر کنید حاج قاسم سلیمانی وسط جنگ سوریه خودش را به اسرائیل بفروشد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

کارگزاران ثروتمند امیرالمومنین (ع)

سرکار آمدن ثروتمندان مشکلی ندارد اما دو نکته باید رعایت شود اول اینکه ثروت باید از راه حلال باشد نه از رانت و قدرت حکومتی و دوم اینکه حاکم در حال حکومت باید ساده زیست باشد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

با امام (ع) حرف بزن

عالم یک دوربین مخفی از پیش اعلام شده است، میلیون ها دوربین جاسوسی روی بدن مردم نصب شده است، وقتی در قیامت تک تک اعضای بدن شهادت می دهند به عمق ماجرا پی خواهیم برد
سخنرانی مذهبی کوتاه

با مردم کوفه فاصله ای نداریم

کوفیان به صورت ماهیانه، پول کلانی از حکومت دریافت می کردند و به آن عادت کرده بودند. وقتی یک نفر علیه حکومت اقدامی انجام می داد تمام طایفه و قبیله اش از حقوق ماهیانه محروم می شدند. اینگونه مردم را کنترل می کردند.
1 2 3 4