هفت دقیقه

مرجع سخنرانی کوتاه

دانلود سخنرانی عالی

دانلود سخنرانی استاد عالی

صفحه اختصاصی دانلود سخنرانی های استاد عالی. زندگی نامه کوتاه: مسعود عالی متولد 1342 در شهر تهران می باشد. او یکی از مشهور ترین سخنرانان مذهبی در ایران می باشد. برنامه های ایشان در تلویزیون و مکان های مذهبی در سراسر ایران بسیار پر مخاطب است و همیشه با استقبال روبرو می شود.

از جمله اساتید ایشان می توان به حضرات آیات شیخ محمد تقی بهجت، شیخ جواد تبریزی، مکارم شیرازی و مصلحی اراکی اشاره کرد. ایشان عضو هیئت امنا و سرپرست مرکز جامع علوم اسلامی می باشد. این مرکز در حوزه تولید نرم افزار فکری جهت اداره حکومت اسلامی فعالیت می نماید. این صفحه به طور اختصاصی برای دانلود سخنرانی های استاد مسعود عالی ایجاد شده است.

صفحه اختصاصی سخنرانی های استاد عالی

Aali-30

امامِ گره گشا

در سلام و صلوات مخصوص امام جواد علیه السلام آمده است که او کسی بود که در جود و بخشش از تمام اهل کرم بالاتر بود. مثل اسمش جواد بود.
Aali-29

کارساز ترین نوع توسل

در زمان جنگ شهر مرزی درود خیلی مورد هجوم هواپیما های عراقی بود. آیت الله بهاء الدینی به امام جمعه درود گفت در خطبه ها اعلام کند: مادرم زهرا سلام الله علیها می گوید حدیث کساء بخوانید!
سخنرانی مذهبی کوتاه

نقطه تمرکز شیطان

گاهی افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند و نظم و موفقیت آنها را می بینند به کنایه می گویند مسلمان واقعی اینها هستند. امام صادق علیه السلام یکی از دلایل این اختلاف جوامع را بیان می کنند.
سخنرانی مذهبی کوتاه

رمضان، آغاز سال بندگی

امام صادق علیه السلام می فرماید: ماه رمضان اول سال است و اگر کسی ماه رمضانش را به سلامت بگذارند سال سالمی خواهد داشت. اما مگر ابتدای سال قمری محرم نیست؟ پس معنای این تعبیر چیست؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

یک مرحله تا ظهور

شیطان در زمان غیبت نقاط قوت شیعه را رصد می کند، و تمام نیرو های خودش را روی آن نقاط متمرکز می کند، اما نقاط قوت شیعه در آخرالزمان چیست؟
سخنرانی مذهبی کوتاه

حضرت زهرا (س) به جامعه شوک وارد کرد

گاهی شیطان چنان فضا را آلوده و تاریک می کند که دیگر سخنرانی و نصیحت جامعه را بیدار نمی کند و تنها راه حل شوک وارد کردن به پیکر نیمه جان جامعه است. حضرت زهرا سلام الله علیها به جامعه شوک وارد کرد.
سخنرانی مذهبی کوتاه

هدفت را با امام(ع) تنظیم کن

یکی از عواملی که باعث می شود اولیاء خدا تنها بمانند این است که اهداف آنها بسیار بلند است. مردم را به سمت قله ها دعوت می کنند و البته همه مردم اهل کوهنوردی نیستند.
1 2 3 4